Онлайн дебати на UBA Students’ League Moot on Intellectual Property 4.0 - IPSTYLE Spark it!
25 Травня 2020

Онлайн дебати на UBA Students’ League Moot on Intellectual Property 4.0

Провести захід на 50+ учасників в Zoom і не зійти з розуму — ще той челендж!

UBA Students' League Moot on Intellectual Property 4.0, співорганізаторами та ідейними натхненниками якого є IPStyle, перевершив усі сподівання та показав, що попри карантинні обмеження ІР Law об’єднує неймовірних людей!

До останнього ми сподівалися зустрітися на офлайн дебати, та все ж мусили швидко адаптуватися до ситуації у світі. І маємо визнати — була не менш запекла боротьба, хоч і по ту сторону екранів.

23–24 травня на полі битви зустрілися 17 команд студентів юридичних спеціальностей, які майстерно оперували знанням міжнародного й національного законодавства, підготували аргументовані промови та швидко реагували на репліки суперників. Усі учасники проявили кмітливість та наполегливість, та до фіналу дійшли найсильніші.

Муткорт — це моделювання судового засідання, для виступу в якому учасники заздалегідь готують письмові роботи — меморандуми — від імені обох сторін: як Заявника, так і Відповідача, і в подальшому презентують свої позиції під час усних раундів. Упродовж двох днів змагань студенти-правники отримують можливість ближче познайомитися зі своєю майбутньою професією, отримати зворотній звязок від провідних фахівців у сфері ІР в Україні, а також визначити які навики та знання їм потрібно підсилити.

Лого
Лого

Переможцями IP Moot 2020 стала команда FORTES (КНУ ім. Тараса Шевченка), учасниця Анастасія Шевчук через технічні несправності колеги самотужки представляла позицію команди, за що заслужено отримала перемогу також у номінації “Найкращий оратор”. Друге місце виборола команда “Без різниці” (ЛНУ ім. Івана Франка) — учасниці вже вдруге змагалися на IP Moot і цьогоріч показали неймовірний зріст та дійшли до фіналу змагань. Третє місце посіла команда According to law (КНУ ім. Тараса Шевченка).

Родзинкою IP Moot 2020 стало відкриття англійського руму, у якому зійшлися в боротьбі команди KD Team (ІМВ КНУ ім. Тараса Шевченка) та Lawyerки (НЮУ ім. Ярослава Мудрого). Команди показали достойний рівень підготовки та красномовства, а Аділя Абдураманова одностайно судді відзначили як найкращого оратора в англійському румі.

Судді — 28 професіоналів у галузі права інтелектуальної власності — підштовхували своїми запитаннями й репліками учасників знаходити все нові зачіпки у фабулі, дивитися на справу під іншим кутом та ділилися своїм багаторічним професійним досвідом.

Особлива вдячність співорганізаторам UBA Students’ League за неймовірну роботу та організаторські здібності, а також ГО “Клуб інтелектуальної власності”, Київському національному університету імені Тараса Шевченка та Науково-дослідному інституту інтелектуальної власності. Та освітньому партнеру змагань Legal High School.

Усі учасники й судді отримали колосальний заряд енергії від змагань на весь наступний рік, а ми будемо ще з більшим натхненням готуватися до вже п’ятого муткорту з права інтелектуальної власності. Адже, інвестуючи в молодих фахівців — інвестуємо в розвиток галузі!

Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних