Марія Ортинська на INTA 2022 - IPSTYLE Spark it!
9 Травня 2022

Марія Ортинська на INTA 2022

CEO IPSTYLE Марія Ортинська відвідала INTA 2022 Annual Meeting Live+, де мала за честь не тільки виступити з власною доповіддю, але й висвітлити події в Україні для широкого загалу міжнародної спільноти.

Цьогоріч українська делегація патентних повірених, членів Національної асоціації патентних повірених України, отримала власний стенд у Walter E. Washington Convention Center, де проходила #INTA2022. Марія разом з українськими колегами підготували куточок з національною символікою та презентаційними матеріалами, щоб привернути увагу світу до війни в Україні та закликати до пітримки – словами, донейтами, допомогою тимчасово переміщеним особам, інвестиціями в українську економіку та інтелектуальну власність.

Крім того, Марія взяла участь в обговоренні "Технології в суспільстві та майбутнє активів ІВ". У своїй доповіді Марія окреслила нинішні тенденції застосування блокчейн технологій патентними відомствами різних юрисдикцій, зокрема про реєстри ІВ ЄС та Австралії. Згадала також про створення приватних реєстрів ІВ на маркетплейсах, які відкриють нові можливості для захисту прав на таких площадках електронної комерції.

Ця посмішка на фото говорить більше наших слів: поїздка вдалась, а міжнародна спільнота дізналась більше і про торговельні марки, і про Україну, її проблеми, потреби та силу духу українського народу.

Віримо в розвиток, технології та Україну! 

Особливо в Україну 🇺🇦