Марія Ортинська – член Комітету з географічних зазначень INTA - IPSTYLE Spark it!
11 Жовтня 2019

Марія Ортинська – член Комітету з географічних зазначень INTA

Марія Ортинська – член Комітету з географічних зазначень Міжнародної асоціації торговельних марок INTA (2020-2021 рр.)

Безупинно вперед на захист ваших авторських прав! Керуючий партнер IPStyle Марія Ортинська призначена членом Комітету з географічних зазначень Міжнародної асоціації торговельних марок INTA. Обов’язки Марії як члена Комітету набувають чинності з 1 січня 2020 року терміном до 31 грудня 2021 року.

Комітет з географічних зазначень розробляє та відстоює політику Асоціації, пов’язану з географічними ознаками, зокрема їхній зв’язок із правами на торговельну марку. Марія Ортинська буде брати участь у роботі Комітету, у яку входить стежити за розвитком договорів, законодавства та практики на міжнародному, регіональному та національному рівнях; повний аналіз та підготовка пропозицій щодо подальшої політики Ради Асоціації. 

Заснована в 1878 році Міжнародна асоціація торговельних марок (INTA) – це глобальна та некомерційна асоціація власників торговельних марок, яка займається підтримкою та просуванням торговельних марок та пов’язаних з ними інтелектуальною власністю для сприяння довірі споживачів, економічному зростанню та інноваціям.

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних