IPSTYLE та Марія Ортинська відзначені у рейтингу Chambers Europe 2021 - IPSTYLE Spark it!
18 Березня 2021

IPSTYLE та Марія Ортинська відзначені у рейтингу Chambers Europe 2021

У рейтингу зазначається, що в IPStyle “динамічна команда, яка працює над цілою низкою питань, пов'язаних з торговельними марками, включаючи реєстрації і судові спори, також [команда] активна в справах про порушення патентних прав”.

Автори рейтингу вказують, що IPStyle “активно працює в інтересах ряду національних і міжнародних клієнтів з різних секторів, включаючи сільське господарство, телекомунікації та природні ресурси”.

Наші клієнти та партнери, опитані укладачами рейтингу, підкреслюють доброзичливий стиль фірми, стверджуючи, що команда IPStyle “здатна ефективно спілкуватися і просувати процес вперед”. Крім того, опитані відзначили нашу здатність “мислити нестандартно”.

Керуюча партнерка IPStyle, Марія Ортинська, отримала високу оцінку від колег, як зазначається в рейтингу. “Її досвід включає питання реєстрації та захисту торговельних марок, а також боротьби з контрафактною продукцією”, — коментують у опитуваннях колеги. Опитані також відзначають Марію як "активну і точну у своїй роботі". “Вона є [одночасно] патентним повіреним і юристом”, — зазначається у рейтингу.

Пишаємося і радіємо такій високій оцінці! Вітаємо наших колег з України та інших країн, що були відзначені у рейтингу!

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних