IPSTYLE провела нетворкінг-зустріч Women in IP Law 2021 - IPSTYLE Spark it!
24 Травня 2021

IPSTYLE провела нетворкінг-зустріч Women in IP Law 2021

Від обговорення проблем та досягнень сфери інтелектуальної власності України — до переосмислення “Чорного квадрату” Малевича і дедлайнів та примірки дизайнерського одягу. Такою була п'ята зустріч Women in IP Law, яку проводить IPSTYLE.

Вже 5-й рік поспіль компанія IPStyle проводить нетворкінг-зустріч Women in IP Law, яка є ініціативою American Intellectual Property Law Association (AIPLA), щоб об’єднати жінок, які практикують у сфері права інтелектуальної власності та суміжних сферах!

Цього року зустрічі, що відбувалися одночасно по всьому світу, були присвячені обговоренню книги Мішель Обами "Becoming". Ця книга актуальна для нас, оскільки Мішель також була юристом з інтелектуальної власності та стикалася з такими ж челленджами, як і ми.

20 травня 20 українських фахівчинь у галузі інтелектуальної власності відвідали лекцію провідного українського дизайнера, засновника бренду Vozianov Федора Возіанова. Сукні-картини Федора — справжні витвори мистецтва, але варто зняти їх з полотна — вони одразу ж перетворюються в одяг.

Про свій шлях, про те, як у дизайнера з'являються ідеї, Федір розповів на лекції “Творчість як життя без плану”. А в рамках обговорення книги Мішель Обами ми поговорили про те, чи справді пошук свого стилю є невід'ємною частиною самореалізації.

Дякуємо всім, хто до нас приєднався! Вже чекаємо і готуємося до наступної зустрічі!

Лого
Лого
Лого
Лого
Лого
Лого
Лого
Лого
Лого
Лого
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних