IPSTYLE підтвердили свої позиції в рейтингу World Trademark Review - IPSTYLE Spark it!
18 Лютого 2020

IPSTYLE підтвердили свої позиції в рейтингу World Trademark Review

Компанія IPStyle та її керуюча партнерка Марія Ортинська знову визнані рейтингом WTR 1000 як одні кращих у сфері торговельних марок в Україні.

WTR 1000 — єдиний рейтинг, який визначає лідерів серед юридичних компаній і практиків, що надають послуги у сфері торговельних марок, з понад 80 країн світу.

До їх переліку IPStyle включили за «винятковий професіоналізм» її фахівців. Укладачі рейтингу вказують на кмітливість і креативність команди в процесі супроводу кожного клієнта. «Набуття прав і управління ними — особливо сильна сторона компанії», — зазначено в рейтингу.

«Фахівці IPStyle пояснюють необхідність кожної дії, яку вони здійснюють, і готові допомогти на кожному етапі судового процесу та роблять усе можливе, щоби він пройшов без ускладнень і якомога легше», — коментують у опитуваннях наші клієнти.

Керуючого партнера IPStyle, Марію Ортинську відзначили за «значний досвід та експертність у наданні консультацій з ефективного використання інтелектуальної власності бізнесом».

Патентно-юридична компанія IPStyle вже понад 12 років працює у сфері права інтелектуальної власності, активно розвивається та нарощує свою експертність. Для нас честь не перший рік отримувати визнання за нашу роботу, це мотивує вдосконалюватися, аби й надалі бути на захисті ваших ІР прав.

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних