IPSTYLE бере участь у віртуальній зустрічі INTA 2021 Leadership Meeting - IPSTYLE Spark it!
28 Квітня 2021

IPSTYLE бере участь у віртуальній зустрічі INTA 2021 Leadership Meeting

Команда IPStyle рада взяти участь у віртуальної щорічної зустрічі “Leadership Meeting” Міжнародної асоціації по торговельним маркам (INTA).

INTA – це міжнародна асоціація власників торговельних марок і професіоналів, що займаються підтримкою марок і пов’язаної з ними інтелектуальної власності. Щорічна зустріч асоціації є найбільшим у світі заходом для власників брендів і професіоналів в області інтелектуальної власності, який надає доступ до освітніх, соціальних та нетворкінг-можливостей.

Вже другий рік поспіль зустріч INTA проводиться онлайн через пандемію COVID-19. Але від цього зустріч не стає менш цікавою! Ці вимушені заходи є інноваційними та практичними одночасно, враховуючи епідеміологічну ситуацію у світі.

На Leadership Meeting 2021 року організатори обіцяють представити учасникам виняткові освітні пропозиції, присвячені стійкості, зростання і майбутнього.

Як і минулого року, під час Leadership Meeting 2021 Марія Ортинська візьме участь у сесіях Комітету з географічних зазначень INTA.

Ми дуже раді, що асоціація INTA зробила цей захід можливим навіть віртуально. Дякуємо за нетворкінг можливості та з нетерпінням чекаємо на зустріч з нашими колегами 3-7 травня!

Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних