AIPLA Women in Law Networking Event 2019 - IPSTYLE Spark it!
12 Квітня 2019

AIPLA Women in Law Networking Event 2019

Марія Ортинська, керуючий партнер IPStyle, вже третій рік поспіль підтримує ініціативу Американської асоціації інтелектуальної власності (AIPLA), що називається Women in Law Networking Event.

Ця зустріч присвячена підтримці та співробітництву між жінками, що займаються інтелектуальною власністю та щорічно представники комітету Women in Law збираються кожен у своєму місті та організовують зустріч для колег.

Цього року ми організували для всіх майстер-клас з декупажу. На зустрічі зібралися дуже різні представниці сфери IP, але незалежно від спеціалізації кожна з нас тяжко працює та присвячує цьому значну частину життя. Тому наша зустріч 4 квітня була для того, щоб трохи розслабитися, присвятити час творчості та провести вечір у компанії колег та однодумиць.

Ми раді, що ініціативу AIPLA підтримують у багатьох містах по всьому світу та, звичайно, продовжимо організовувати щорічний Netowrking Event і надалі. Це важливо для налагодження контактів між спеціалістками у різних сферах юриспруденції та для підтримки одна одної у різних професійних, і не тільки, ситуаціях.

Изображение
Отримайте рішення
Залиште ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та підберемо оптимальний варіант для вирішення вашого питання!
Залишаючи заявку я даю згоду на обробку моїх персональних даних