Запрошуємо 6 квітня на круглий стіл про захист права інтелектуальної власності в онлайн Marketplace в Україні

IPStyle 

2017-04-04

6 квітня 2017 року відбудеться круглий стіл на тему: “Захист права інтелектуальної власності вонлайн Marketplace в Україні”, організований Міжнародною організацією з торгових марок (INTA)в Україні за підтримки Науководослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальноївласності Міністерства юстиції України.

​Початок круглого столу: 14:00 (старт реєстрації о 13:30).

Місце проведення: Київ, пр. Рильського 8-А, зала засідань колегії Міністерства юстиції України (вхід -через арку, на 3-й поверх).

​Метою круглого столу є пошук і обґрунтування шляхів розв’язання проблем захисту права інтелектуальної власність при торгівлі товарами на онлайн-майданчиках, де свої товари та послуги пропонують приватні особи (т.з. Marketplace), а також ознайомлення з досвідом інших зарубіжних держав, зокрема з досвідом Республіки Білорусь, щодо захисту права інтелектуальної власності в маркет-плейсах.

​Учасників круглого столу планують розглянути наступні питання:​

  • ​Законодавче регулювання організації та функціонування маркет-плейсів в Україні та за кордоном: досвід, проблеми, перспективи.
  • Ключові проблеми, пов’язані з порушенням права інтелектуальної власності в маркет-плейсах в Україні та за кордоном.
  • Шляхи і методи розв’язання проблем захисту права інтелектуальної власність при торгівлі товарами на онлайн-майданчика.
  • Особливості притягнення до юридичної відповідальності розповсюджувачів контрафактної продукції через маркет-плейси.
  • Місія судових експертів у захисті права інтелектуальної власності учасників торгів у маркет-плейсах в Україні.
  • Як учасники ринку борються з контрафактною продукцією в Україні та за кордоном (на прикладах конкретних справ).

Спікерами круглого столу стануть:

Владислав Федоренко, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, судовий експерт;
Тетяна Чабанець, судовий експерт Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України;
Іларіон Томаров, керівник практики інтелектуальної власності “Eterna Law”;
Володимир Сисюк, юрист компанії “Пахаренко і партнери”;
Андрій Бічук, юрист OLX Україна, Білорусь, Казахстан, Узбекистан;
Наталія Юр’єва, юрист з інтелектуальної власності компанії Wargaming, розробника гри World of Tanks (Мінськ, Білорусь);
Антон Полікарпов, керівник відділу інтелектуальної власності корпорації Roshen;
Олексій Собін, судовий експерт, завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Модератори круглого столу

Марія Ортинська, директор компанії IPStyle, голова комітету ААУ з інтелектуальної власності, член комітету Міжнародної асоціації з торгових марок (INTA) по боротьбі з контрафактом, член Американської асоціації права інтелектуальної власності (AIPLA), Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI)
Ганна Прохорова, старший юрист компанії “Пахаренко і партнери”,  член комітету Міжнародної асоціації з торгових марок (INTA) по боротьбі з контрафактом

Реєстраційна форма для участі в заході доступна за посиланням.

Додаткові запитання:

Іван Нікітченко, тел. (044) 393 40 12, (050) 386-99-05, e-mail: press@ipstyle.net