Пошук на патентну чистоту. FTO

Навіщо потрібен пошук на патентну чистоту?

Інша його назва – FTO (Freedom to operate). Що це означає? Вашу можливість, не порушуючи чужі права, використовувати, імпортувати, виготовляти, зберігати чи продавати продукцію, технічні об’єкти або технологічні процеси.

Такий пошук проводиться окремо в кожній держави, щоб врахувати територіальний характер патентування. Ви дізнаєтеся чи є на території держави діючі патенти, які ви можете порушити і, відповідно, чи зможуть їх власники заблокувати ваше виробництво, заборонити імпорт товару чи вимагати матеріальну компенсацію.

Особливо така процедура актвальна для фармацевтичної галузі, оскільки виведення нового препарату на ринок – це величезні фінансові витрати. Тому компанії-виробники намагаються заздалегідь прорахувати всі можливі ризики, перш ніж почати виробництво.

Спеціалісти компанії IPStyle можуть провести такий пошук всіх діючих у обраних країнах патентів, що можуть мати відношення до вашого об’єкту. Ми виявимо чи можете ви порушити чиїсь права. Також ми проаналізуємо та вивчимо всі можливі обставини, що можуть сприяти або перешкоджати вам у реалізації вашого об’єкті в потрібних вам країнах, навіть якщо ви не плануєте патентувати його зараз чи пізніше.