Реєстрація ЗМІ

В Україні на конституційному рівні гарантована свобода слова і вільне вираження своїх поглядів і переконань, в тому числі в друкованому вигляді. Для здійснення діяльності друкованого засобу масової інформації його необхідно зареєструвати. Державній реєстрації підлягають всі друковані засоби масової інформації, що видаються на території України, незалежно від сфери розповсюдження, тиражу і способу його виготовлення за виключенням випадків, передбачених законом.

Зареєструвати друкований ЗМІ можуть резиденти і нерезиденти України, особи без громадянства, юридичні особи України та інших держав, а також трудові колективи.

Підтвердженням факту реєстрації є Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого ЗМІ. Таке свідоцтво діє безстроково за умови, що засновник розпочав випуск друкованого ЗМІ протягом одного року з дня одержання свідоцтва. Як наслідок, на підтвердження здійснення діяльності через зареєстрований раніше ЗМІ, засновник зобов’язаний щорічно направляти екземпляр видання в орган реєстрації.

В разі зміни засновника, назви, мови, сфери розповсюдження видання друкований засіб масової інформації підлягає перереєстрації.

Фахівці нашої компанії нададуть вам наступні послуги в даній сфері:

  • проконсультують щодо реєстрації, діяльності, створення редакції друкованого засобу масової інформації;
  • підготують і подадуть документи на реєстрацію, перереєстрацію, видачу дубліката свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації;
  • підготують редакційні договори, договори з журналістами, фотографами,
    рекламні та інші договори, необхідні для повноцінної діяльності ЗМІ;
  • проконсультують щодо актуальних питань діяльності ЗМІ;
  • отримають ISSN код — код міжнародної підписки ЗМІ.


Послуги:

Консультація відносно реєстрації, діяльності ЗМІ – від 800 грн.

Підготовка і подання документів, супровід процесу реєстрації – від 3 000 грн.

Перереєстрація друкованих засобів масової інформації – від 3 000 грн.

Підготовка договорів – від 1 200 грн.

Державні збори:

Збір за реєстрацію ЗМІ загальнодержавної, регіональної та іноземної сфери поширення – 850 грн.

Збір за реєстрацію ЗМІ місцевої сфери поширення при поширенні видання в одній області, обласному центрі або двох і більше сільських районів – 408 грн.

Збір за реєстрацію ЗМІ, яке поширюється в одному місті, районі, окремих населених пунктах, а також підприємствах, установах і організаціях – 238 грн.

Збір за реєстрацію ЗМІ, яке спеціалізується на матеріалах еротичного характеру – 1 700 грн.

Збір за реєстрацію ЗМІ дайджесту – 1 020 грн.

Збір за перереєстрацію ЗМІ – 50% розміру збору за реєстрацію.