Реєстрація доменів

Доменне ім’я – один з кращих способів індивідуалізації компанії, товарів, послуг або приватної особи в мережі Інтернет.

У повсякденній мові під «доменним ім’ям» розуміють повне доменне ім’я, наприклад – ipstyle.ua. Хоча тут «.UA» – це домен верхнього рівня, а «ipstyle» – домен другого рівня.

Доменні імена централізовано адмініструються і обслуговуються групою серверів доменних імен.

Реєстрація доменного імені другого рівня в публічному домені .UA

Реєстрація приватного доменного імені другого рівня в публічному домені .UA, регулюється спеціальним Регламентом.

Згідно з вимогами доменне ім’я, яке заявляється на реєстрацію має бути ідентичним знаку для товарів і послуг, який отримав правову охорону на території України. При цьому отримати доменне ім’я другого рівня в публічному домені .UA можна як на підставі охоронного документа на торговельну марку, так і за договором про передачу прав на марку або ліцензійною угодою.

Таким чином, для реєстрації доменного імені в публічному домені .UA потрібно мати зареєстровану торговельну марку або право на її використання. Фахівці нашої компанії надають послуги щодо реєстрації торговельної марки, так і супроводжують реєстрацію домену з зазначеної маркою.

Реєстрація доменного імені третього рівня в публічних доменах COM.UA, NET.UA, CO.UA, BIZ.UA і т. д.

Реєстрація доменного імені третього рівня в публічних доменах COM.UA, NET.UA, CO.UA, BIZ.UA і т. д. не вимагає, як в попередньому випадку необхідності отримання охоронного документа на знак для товарів і послуг в Україні. Але відсутність зобов’язання реєструвати знак для доменного імені не означає, що в такому доменному імені можна використовувати будь-яке позначення. Так, законодавство забороняє використання чужих зареєстрованих торговельних марок в будь-яких доменах.

Тому ми рекомендуємо проводити пошуки на схожість і тотожність доменного імені (компонента третього рівня) з торговельними марками третіх осіб, а також зареєструвати торговельну марку для максимального захисту доменного імені від усіляких зазіхань.

Реєстрація доменного імені другого рівня в доменах .COM, .NET, .BIZ

Якщо вас цікавить визнання не тільки українського сегмента мережі Інтернет (тобто вихід за межі доменної зони .UA), то перспективною є реєстрація доменного імені в загальних доменах верхнього рівня (не пов’язаних з кодом конкретної країни).

У коло наших послуг в такому випадку входить консультація щодо можливості отримання доменного імені та реєстрація доменів .COM, .NET, .BIZ.