Реєстрація в інших країнах

Свідоцтво на промисловий зразок має територіальний характер, тобто діє лише на території країни, чиє патентне відомство його видало. Якщо ви хочете захистити свій дизайн у інших країнах, то потрібно отримати свідоцтва на промисловий зразок в юрисдикціях, які ви оберете.

Як можна отримати свідоцтво на промисловий зразок в інших країнах?

  1. Подавати окремі заявки у патентні відомства обраних країн.
  2. Подати одну міжнародну заявку в Міжнародне бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Так ви можете отримати охорону в більше ніж 65 державах. Плюс, міжнародна заявка може містити у собі до 100 зразків, якщо вони відносяться до одного й того ж класу Міжнародної класифікації. Подати заявку можна англійською, французькою або іспанською мовами.
  3. Подати одну заявку для реєстрації Community design та отримати охорону на території всіх країн ЄС. Промисловий зразок Європейської Спільноти реєструється за однією заявкою, що оформлена однією мовою та за неї сплачене єдине мито.

Спеціалісти IPStyle допоможуть вам обрати ту процедуру реєстрації промислового зразка, що підійде саме вам. Ми проаналізуємо перелік потрібних вам країн, запропонуємо варіанти реєстрацій, що будуть найпростішими та найефективнішими в контексті витрат.