Семінар “Як захистити права на свій винахід і знайти кошти для старту своєї справи?”

2017-07-24Є ідея, або навіть уже розробка – і не знаєте що робити далі? Яким чином оформити свої напрацювання і потім все не втратити? Як знайти тих, хто профінансує створення власної справи?

​3 серпня 2017 року патентно-юридична компанія IPStyle запрошує всіх, у кого є задумки по запуску бізнесу на основі власної розробки на семінар.

​На нашому заході Ви зможете дізнатися про те, яким чином юридично забезпечити свої права на нову розробку, захистивши себе від потенційних нападок з боку конкурентів або недоброзичливців.

​Також ми розповімо, яким чином на практиці відбувається пошук інвесторів і залучення коштів для запуску і розвитку нового бізнесу.

​Семінар буде присвячений фіналу конкурсу від компанії IPStyle, переможець якого отримає можливість безкоштовного проведення патентного пошуку, підготовки та подання заявки в патентне відомство.

​Спікери:

​Марія Ортинська, патентний повірений України, директор патентно-юридичної компанії IPStyle. Глава комітету Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності, член комітету INTA по боротьбі з контрафактом, член AIPLA та AIPPI.

​Регіна Махотіна, виконавчий директор клубу приватних інвесторів України Uangel, співорганізатор Silicon Drinkabout Kiev, займається побудовою investor-startup relations.

​Дата та час:

​3 серпня 2017 року

​17: 00-19: 00

​Адреса:

​HUB 4.0, пров. Ярославський, 1/3

​Участь в семінарі є безкоштовною.

​Обов’язкова попередня реєстрація за адресою press@ipstyle.net або телефоном (044) 393 40 12.