Нам 10 років!

2017-08-01

1 серпня 2007 року було засновано патентно-юридичну компанію IPStyle!

​10 років – це багато, чи мало? Здавалося б, що ні. Але давайте швидко згадаємо, чим нам запам’ятався 2007 рік і як встигла змінитися країна і кожен з нас за цей час.

​Виявляється, 10 років – це ціла епоха.​Дякуємо всім, хто був з нами впродовж цього часу – співробітникам, партнерам, клієнтам, друзям, наставникам та помічникам, – без вас ми би не були там, де є зараз!

​На наступні 10 років плани у нас ще набагато більш амбітні!

​​”Всі ми пам’ятаємо вже виявляється такий далекий 2007 рік, коли жоден з нас не здогадувався, що доведеться пройти країні. І яка велика різниця між початковим ентузіазмом і складною повсякденною роботою щодня, щоб збудувати те, що ти задумав. 10 років – це час щоб показати на що ти здатний, що ти вже не новачок, але в такому віці очі все ще горять йти далі тільки швидше. Як же приємно бачити і сьогодні розвиток клієнтів, наших працівників, теперішніх і колишніх, паралельно з ними розвиватись та ділитись успіхами один одного. Дякую суперкоманді IPStyle, яка спрямовує свої зусилля на захист прав інтелектуальної власності. Сьогодні ми приймаємо привітання, святкуємо, і набираємось сил на наступні десятиріччя ефективного захисту та розвитку прав інтелектуальної власності”, – поділилася емоціями Марія Ортинська, засновник та керуючий партнер компанії IPStyle.