Moot Competition on Intellectual Property 2018 стартував!

2018-01-10UBA Students’ League​ та компанія IPStyle оголошують про старт другого Moot Competition on Intellectual Property!

Мут корт – це моделювання судового засідання, для виступу в якому студенти заздалегідь готують письмові роботи – меморандуми – від імені обох сторін: як Заявника, так і Відповідача, і в подальшому презентують свої позиції під час усних раундів.

На першому етапі команди отримують фабули та готують свої письмові відповіді. 10 команд, підготувавших кращі меморандуми, допускаються до фінальних усних раундів, де вони будуть змагатися у очних дуелях з іншими командами перед колегією з трьох суддів.

Команди складаються з двох осіб.

Минулорічні змагання одразу стали наймаштабнішими галузевими змаганнями серед студентів – 44 команди, що представили університети восьми міст України.

​На цей рік наші цілі ще більш амбітні.

Зокрема, ми додали можливість пошуку партнеру по команді, якщо з цим виникли проблеми. Таким чином, попередню заявку може подавати і одна людина.

Крім того, ми більше приділемо уваги пошуку тренерів для якнайбільшої кількості команд.

Мут корт – це прекрасна можливість для учасників команд випробувати свої сили у максимально “бойовому” режимі.

А для тренерів та суддів – придивитися до майбутнього покоління IP-юристів, які зовсім скоро стануть їх колегами або опонентами у реальних судових засіданнях.

​Якщо хочете спробувати себе у якості тренера змагання, звертайтеся до Івана Нікітченка, чи Марії Ортинської
(044) 393 40 12
press@ipstyle.net

​Додаткові запитання стосовно змагань для студентів:
Христина Цимбалюк
kristina.tsymbaliuk@gmail.com
+38 098 027 11 45

​Реєстраційна форма для команд за посиланням. ​