Марія Ортинська – член Комітету з географічних зазначень Міжнародної асоціації торговельних марок INTA (2020-2021 рр.)

2019-10-11

Безупинно вперед на захист ваших авторських прав! Керуючий партнер IPStyle Марія Ортинська призначена членом Комітету з географічних зазначень Міжнародної асоціації торговельних марок INTA. Обов’язки пані Марії як члена Комітета набувають чинності з 1 січня 2020 року терміном до 31 грудня 2021 року.

Комітет з географічних зазначень розробляє та відстоює політику Асоціації, пов’язану з географічними ознаками, зокрема їх зв’язок із правами на торговельну марку. Марія Ортинська буде приймати участь у роботі Комітету, в яку входить стежити за розвитком договорів, законодавства та практики на міжнародному, регіональному та національному рівнях; повний аналіз та підготовка пропозицій щодо подальшої політики Ради Асоціації. 

Заснована в 1878 році Міжнародна асоціація товарних знаків (INTA) – це глобальна та некомерційна асоціація власників товарних знаків, яка займається підтримкою та просуванням торговельних марок та пов’язаних з ними інтелектуальною власністю для сприяння довіри споживачів, економічному зростанню та інновацій.