Компанія IPStyle делегувала трьох представників до комітетів Міжнародної асоціації торговельних марок

2017-09-25


Три співробітника патентно-юридичної компанії IPStyle були обрані в комітети Міжнародної асоціації торговельних марок (INTA) на 2018-2019 роки.

​Керуючий партнер IPStyle Мария Ортинська знову була обрана в Комітет з боротьби з контрафактом (Anticounterfeiting Committee), керівник судової та договірної практики Дмитрий Кочерга та глава міжнародного відділу Єлена Полосмак вперше будуть виконувати функції членів Комітету з питань дотримання законодавства (Enforcement Committee) та Комітету бюлетені INTA (INTA Bulletins Committee) відповідно.

​Міжнародна асоціація торговельних марок (INTA) – міжнародна недержавна неприбуткова організація, що нараховує більше 30 тисяч членів з 190 країн світу. Учасниками INTA є найбільші корпорації світу, а також малі та середні підприємства, юридичні фірми та некомерційні організації.

​Асоціація була створена в 1878 році для підтримки власників ТМ та інтелектуальної власності з метою захисту споживачів та сприяння справедливій та ефективній глобальній торгівлі.

​Така висока довіра керівництва INTA ще раз підтверджує статус юристів IPStyle як одних з кращих спеціалістів у сфері інтелектуальної власності в Україні та Східній Європі.