Команда IPStyle відстояла інтереси відомого виробника тютюнових виробів і завадила недобросовісній реєстрації торговельної марки

2020-04-28

В результаті моніторингу поданих на реєстрацію торговельних марок в Україні, клієнт IPStyle — всесвітньо відомий виробник тютюнових виробів — виявив позначення, що схоже з його торговельною маркою та подане на реєстрацію для таких же товарів.

Фактично, спірне позначення було “косметичною зміною” торговельної марки клієнта. Тобто, з одного боку воно формально відрізнялось, але з іншого — викликало асоціації із відомим знаком клієнта. Як наслідок, у процесі використання такого позначення, в споживачів могли б виникнути хибні висновки про розширення продуктової лінійки відомих тютюнових виробів, або ж про колаборацію двох виробників.

З метою захисту прав клієнта, юристи IPStyle зібрали необхідну правову аргументацію та подали заперечення проти реєстрації спірної торговельної марки. Також було детально продемонстровано, що оспорюване позначення здатне імітувати торговельну марку клієнта, незважаючи на незначні фонетичні розбіжності. 

За результатом розгляду заперечення експертом — було винесено попередню, а згодом і остаточну відмову в реєстрації торговельної марки порушника.