Юристи IPStyle відстояли в суді позиції українського промислового підприємства

2018-01-15

​В кінці 2017 року Господарський суд Дніпропетровської області виніс рішення у суперечці двох вітчизняних компаній щодо порушень авторських прав на технічні умови які використовувалися при виготовленні паливних брикетів. Представленням інтересів відповідача в судовому процесі займалися фахівці патентно-юридичної компанії IPStyle.

Предметом суперечки двох дніпровських компаній стали ТУ для виробництва брикетів для спалювання в доменних печах – фізичні і хімічні характеристики, вимоги до транспортування і зберігання і т.д.

Позивач стверджував, що відповідач використовував у виробництві своєї продукції технічні умови, які раніше частково були описані в ТУ позивача і таким чином порушував майнові авторські права, які належать позивачеві.

Самі брикети використовувалися при виготовленні продукції на найбільших металургійних комбінатах України.

Позивач в своєму позові вимагав заборонити використовувати відповідні ТУ, виробляти продукцію за цими ТУ і стягнути з відповідача збитки в сумі 348 тис. Гривень.

Незважаючи на результати експертизи на користь позивача, доводи представників відповідача щодо стягнення збитків і заборони виробництва продукції переконали суддів прийти до рішення лише про часткове задоволення позовних вимог.

Так, відповідачу заборонили тільки використовувати відповідні ТУ, тоді як вимоги щодо заборони виробництва продукції і стягнення збитків були відхилені.

Інтереси відповідача в судовому процесі представляли фахівці компанії IPStyle під керівництвом радника, керівника судово-договірної практики Дмитра Кочерги.