IPStyle розшукує винахідників!

2017-07-07

Для юних винахідників компанія IPStyle оголошує конкурс, приуроченный до свого 10-ти річчя.

В період до 30 липня 2017 року всі бажаючі, віком до 25 років, можуть надіслати презентацію свого винаходу, а також мотиваційний лист з аргументацією важливості даного винаходу для України, на електронну пошту компанії IPStyle – press@ipstyle.net.

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі, не потрібно надсилати докладну технічну характеристику. Структура анкети повинна містити розділи:​

  • проблема, яка вирішується;
  • актуальність рішення цієї проблеми;
  • поточна ситуация в цій сфері/пов’язаних сферах;
  • суть пропозиції та загальна характеристика реалізації.

Журі компанії IPStyle, що має багаторічний досвід роботи в галузі інтелектуальної власності, патентування, патентного пошуку в Україні та багатьох країнах світу, з числа поданих заявок вибирає кращу на свій погляд.

Для переможця компанія IPStyle безкоштовно проведе патентний пошук, підготовку та подачу заявки до патентного відомства.

Крім того, на фінал конкурсу будуть запрошені інвестори, які, у разі зацікавленості, зможуть поспілкуватися з авторами кращих ідей та обговорити можливість інвестування.

Під час церемонії нагород буде проведено майстер-клас на тему про особливості захисту прав на винаходи та пошуку інвестицій.

Період проведення конкурсу:

7-30 липня – період подачі заявок.

31 липня – 1 серпня – визначення переможця.

3 серпня – майстер-клас у Києві та церемонія нагородження.

​Про місце та час проведення заходу 3 серпня буде повідомлено додатково.

Не соромтеся подавати свої заявки, адже навіть саму, здавалося б, несуттєву ідею, спільними зусиллями можна перетворити у готову технологію або продукт!