IPStyle – ексклюзивний юридичний партнер ВААІД в сфері інтелектуальної власності

2017-10-27

​Всеукраїнська Асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), яка об’єднує інтереси тисяч учасників ринку, і патентно-юридична компанія IPStyle уклали договір про співпрацю.

Компанія IPStyle стала асоційованим учасником ВААІД і ексклюзивним юридичним партнером в сфері охорони прав на інтелектуальну власність Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів і дилерів.

В рамках співпраці IPStyle на спеціальних умовах буде надавати послуги з охорони об’єктів ІВ для Асоціації та її учасників – реєстрація ТМ, авторських прав, патентування, захист в разі порушення прав і представництво інтересів в судах та ін.

Також в планах IPStyle і ВААІД проведення спільних освітніх заходів для членів об’єднання автоімпортерів і дилерів України.

«З ВААІД ми співпрацюємо з 2014 року і зараз вирішили вийти на новий рівень спільної роботи. Ми маємо досвід надання послуг для представників автомобільної галузі, в т.ч. в представництві в міжнародних суперечках за участю сторони з України. Впевнена, наша тісніша співпраця з ВААІД принесе користь всьому авторинку нашої країни і сфері охорони інтелектуальної власності в цілому», – зазначила Марія Ортинська, адвокат і патентний повірений, керуючий партнер IPStyle.

Олег Назаренко відзначив, що вже другий рік поспіль ринок автопродажів в Україні відновлюється швидкими темпами. «Зростання реалізації нових легкових автомобілів на 39% в 2016 році і на 35% в першому півріччі 2017 року. Після важких 2014 і 2015 років ринок впевнено відновлюється. Звичайно, висока конкуренція в галузі вимагає якісної охорони прав на інтелектуальну власність. І саме в особі компанії IPStyle ми отримали такого партнера для членів нашої Асоціації», – підкреслив генеральний директор ВААІД.