Глобальна зустріч AIPLA Women in IP у Києві за підтримки IPStyle

2018-04-23


​Щороку, а саме кожної весни, жінки, спеціалісти в сфері інтелектуальної власності  беруть участь у події вкрай важливій для світової жіночої спільноти — AIPLA Women in IP Networking Global Event. Захід, організований Американською асоціацією права інтелектуальної власності, збирає жінок, які практикують право інтелектуальної власності або працюють у суміжній сфері.  Відмінність цього заходу – це його формат.Зустрічі відбуваються одночасно в десятках міст у різних країнах світу. Дехто зустрічається на ранкову каву, хтось — на урочисту вечерю, чимало проводять семінари чи практикуми, та все це стається в один і той самий день.

​19 квітня патентно-юридична компанія IPStyle, в особі Ірини Ортинської, керівника патентного відділу,  мала честь провести AIPLA Women in IP Networking Global Event у Києві. Для жінок-професіоналів сфери інтелектуальної власності був організований майстер-класс експерта-консультанта з техніки мовлення і риторики, автора і ведучої спецпроектів на радіо Світлани Василенко.

​Під час заходу традиційно відбувся міжнародний дзвінок, на якому учасниці з різних країн привітали колег та поділились враженнями з відвідування AIPLA Women in IP Networking Global Event.