Марія Ортинська про NFT - IPSTYLE Spark it!
19 Липня 2022

Марія Ортинська про NFT

Коли ми чуємо про NFT, то розуміємо — це щось дуже популярне, відоме і на хайпі. І правда. Навіть укладачі тлумачного словника англійської мови Collins English Dictionary назвали NFT (non-fungible token/невзаємозамінний токен) словом 2021 року.

Рік тому світ сколихнула новина про художника Майка Вінкельманна, відомого як Beeple, який в березні 2021 року продав перший у світі NFT за рекордну досі суму в $69 млн. Твір називається «Кожен день: перші 5000 днів». Це колаж, що складається з 5000 зображень – по одному за кожен день з травня 2007 року.

Зі спливом року світ все ще сперечається про те, що таке NFT: власність чи інструмент який посвідчує право власності, яким об’єктом цивільних прав є NFT, як він співвідноситься з правом інтелектуальної власності, об’єктами авторського права, торговельними марками. Не менш цікавими і спірними є питання відповідальності NFT-маркетплейсів за продаж NFT на “піратський” твір та комерціалізація NFT.

З усім цим різноманіттям розібралась СЕО IPSTYLE Марія Ортинська, яка поділилась своїми знаннями і досвідом:

1) на лекції в Києво-Могилянській бізнес-школі, яка відбулась 22 червня

2) в рамках заходу #СпитайНАПА, який 12 липня організувала Національна асоціація патентних повірених України.

Якщо ви хочете більше дізнатись про NFT підписуйтесь на акаунти в соцмережах IPSTYLE (Instagram, Facebook) та Марії Ортинської (Instagram, Facebook) та читайте наші пости, присвячені цьому питанню.