Попередні пошуки і моніторинги по торговим маркам

Якщо ви прийняли рішення зареєструвати торгову марку, починати бажано з попереднього пошуку. Попередній пошук не є обов'язковою процедурою, але тільки з його допомогою ви можете переконатися, що схожа або тотожна торгова марка раніше не була зареєстрована або не подана заявка на реєстрацію. Пошук проводиться для того класу товарів і/або послуг у якому планується реєстрація ТМ.

У звіті про пошук ви побачите всі схожі та тотожні знаки у зазначеному класі, таким чином, буде можливість оцінити ризики і шанси на реєстрацію.

Моніторинг - послуга, що дозволяє отримати інформацію щодо поданих заявок на реєстрацію. Моніторинг може проводитися за знаками або по заявнику. Приміром, у вас є прямий конкурент і вам необхідно розуміти, в якому напрямку рухається його стратегія. Замовивши моніторинг за заявником, ви зможете щомісяця отримувати інформацію про подані заявки на реєстрацію торгових марок вашим конкурентом.

Попередні пошуки в Україні

Проведення пошуку по зареєстрованим та поданим на реєстрацію ТМ

протягом 7 робочих днів

Пошук словесного позначення:
Гонорар за проведення пошуку в одному класі - 600 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 150 грн.
Збір за пошук в одному класі - 864 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 174 грн.
Пошук комбінованого позначення:
Гонорар за проведення пошуку в одному класі - 1200 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 300 грн.
Збір за пошук в одному класі - 1728 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 348 грн.

протягом 3 робочих днів

Пошук словесного позначення:
Гонорар за проведення пошуку в одному класі - 1200 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 300 грн.
Збір за пошук в одному класі - 1728 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 348 грн.
Пошук комбінованого позначення:
Гонорар за проведення пошуку в одному класі - 2400 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 600 грн.
Збір за пошук в одному класі - 3456 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 693 грн.

Проведення пошуку по зареєстрованим ТМ

протягом 3 робочих днів

Пошук словесного позначення:
Гонорар за проведення пошуку в одному класі - 500 грн. Додатково за кожний клас більше одного - 120 грн.

Моніторинги за поданими заявками на реєстрацію ТМ Україні

Моніторинг тотожних і схожих позначень поданих на реєстрацію за 1 місяць: Словесне позначення в 1 класі - 420 грн, за кожний клас більше одного - 50 грн. Комбіноване позначення у 1 класі - 540 грн, за кожний клас більше одного - 80 грн. Моніторинг всіх заявок на реєстрацію ТМ поданих одним заявником за 1 місяць: 540 грн.

Попередні пошуки в інших країнах

Пошук серед зареєстрованих торгових марок в: Австрії, Австралії, Азербайджані, країнах Бенілюксу, Болгарії, Білорусі, Великобританії, Німеччині, Грузії, Індії, Іспанії, Італії, Казахстані, Канаді, Латвії, Литві, Молдові, Польщі, Португалії, Російській Федерації, Румунії, Словенії, Словаччині, США, Франції, Чехії. Вартість - 1000 грн один клас, додатково за кожний клас більше одного - 200 грн.

Пошук серед зареєстрованих торгових марок і поданих на реєстрацію заявок в: Австрії, Австралії, країнах Бенілюксу, Великобританії, Німеччині, Грузії, Індії, Іспанії, Італії, Канаді, Латвії, Литві, Молдові, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, Словаччині, США, Франції, Чехії. Вартість - 2700 грн один клас, додатково за кожний клас більше одного - 500 грн.

Пошук серед зареєстрованих торгових марок і поданих на реєстрацію заявок в: Європейському союзі (Community trademark). Вартість - 3000 грн один клас, додатково за кожний клас більше одного - 500 грн.

Пошук на тотожність по зареєстрованим торговим маркам і поданим на реєстрацію заявок в Європейському союзі (Community trademark), включаючи національні реєстрації країн Європейського союзу: вартість - 9000 грн один клас, додатково за кожен клас більше одного - 500 грн.​

​Пошук серед зареєстрованих торгових марок і поданих на реєстрацію заявок в: Російській Федерації. Вартість - 4400 грн один клас, додатково за кожний клас більше одного - 600 грн. Інші країни - за запитом.