Захист прав інтелектуальної власності на митниці


Внесення об'єктів інтелектуальної власності до митного реєстру дозволяє заблокувати імпорт і експорт контрафактних товарів через кордон, забезпечуючи захист інтересів правовласника. Для внесення об'єкта інтелектуальної власності до митного реєстру України, необхідно підготувати і подати до митних органів перелік документів, передбачений законодавством України.

У разі виявлення митними органами продукції з ознаками контрафакту, її оформлення призупиняється і вона розміщується на складі органу. Рішення про призупинення митного оформлення товарів приймається на термін до 10 робочих днів з можливістю продовження ще на 10 робочих днів. У цей період правовласник повинен звернутися до суду з метою забезпечення захисту прав інтелектуальної власності.
Таким чином, після внесення до митного реєстру своєї торгової марки і патентів, Ви зможете ефективно протистояти надходженню котрафакта на ринок.

Наші фахівці допоможуть Вам підготувати пакет документів для внесення об'єктів інтелектуальної власності в Митний реєстр, а також:
- забезпечать юридичний супровід реєстрації;

- представлятимуть Ваші інтереси в правоохоронних органах;

- забезпечать судовий захист у разі виявлення контрафакту на митниці.

- підготовка заяви - 5000 грн.;

- представлення інтересів в суді, правоохоронних органах:
​  юрист - 1200 грн/година;
  адвокат/патентний повірений - 2600 грн/година.​