Договори про передачу прав на об'єкти права ІВ

Відповідно до норм законодавства, власник майнових прав інтелектуальної власності може передавати права іншим особам, повністю або частково, уклавши договір про передачу прав на відповідний об'єкт.

Щоб укладення договору відбулося на максимально вигідних для Вас умовах, дуже важлива грамотна розробка договору, відповідно до цілей передачі прав і особливостей ведення бізнесу в певній сфері. Також необхідно враховувати, що розробка договору про передачу прав на кожний об'єкт права ІВ має свої особливості, будь то торгова марка, винахід, або художній твір, а тим більше, якщо мова йде про комплексну передачу прав на кілька об'єктів.

Юристи патентно-юридичної компанії IPStyle розробляють договори про передачу прав індивідуально для Вас, забезпечуючи безпеку передачі для Вашого бізнесу та досягнення поставлених цілей. Перелік послуг, що надаються в сфері передачі прав на об'єкти права інтелектуальної власності включає наступні послуги:

  • аналіз, розробка, супровід державної реєстрації договорів про передачу прав на торгові марки, промислові зразки, винаходи, корисні моделі, зареєстровані як в Україні, так і в інших країнах;

  • аналіз, розробка договорів про передачу прав на об'єкти авторського права та суміжних прав;
  • супровід державної реєстрації авторських договорів;
  • виявлення доменів, акаунтів в соц. мережах, адрес електронної пошти, членства в організаціях, які бажано купити при покупці прав на торгову марку, а також підготовка відповідних договорів;
  • консультації щодо виплати винагороди за передачу прав на об`єкти права інтелектуальної власності;
  • консультації щодо передачі прав на об'єкти права інтелектуальної власності на безоплатній основі;
  • ведення переговорів відносно купівлі/продажу як з українськими, так і зарубіжними контрагентами.