Онлайн-консультація «Торгові марки»

 • #338Шевченко Д., ТОВ "СДМ ГРУП"27.08.2015
  Збираємось укладати ліцензійний договір на використання промисловго зразка електротельфера. (виключна ліцензія) Чи вважаєте ви, що для захисту прав (нас як отримувача ліцензії) необхідно даний договір зареєструвати? Дякую
 • #335Назар06.08.2015
  Доброго дня !
  Ми (Я з товаришем ФОП) плануємо зареєструвати торгову марку у галузі "виготовлення виробів з металу".
  1. Чи потрібно бути юридичною особою для реєстрації торгової марки?
  2. Для подачі заявки на реєстрацію торгової марки які з нашої сторони повинні бути надані документи?
  3. зображення логотипу повинно бути в якому форматі (якості), нас цікавить і кольорове зображення та чорно-біле?
  4. Чи назва торгової марки реєструється окремо від логотипу? (оскільки зображення логотипу носить коротку назву, а саме абревіатуру із двох літер, а назва з 8-ми).
  5. Яка загальна сума коштів за реєстрацію торгової марки "логотипу та назви" за Ваші послуги та кошти в бюджет? - без прискорення та з прискоренням до 1 (одного) року?
  Наперед вдячні за консультацію...
 • #334Кирилл04.08.2015
  Доброго дня. Працюю на державній установі. По професії я програміст але працю нач.відділу. Розробив програмне забезпечення яким користується організація. Чи я можу створити авторське право на неї.
 • #333Сергей24.07.2015
  Здравствуйте!
  Делаю сайт анекдотов и когда сайт немного подрастет планирую зарегистрировать соответствующую торговую марку. Планирую название сайта что-то вроде Anekdotov Book и доменное имя соответственно anekdotovbook.com, но уже существуют два российских сайта anekdot.ru и anekdotov.net (остальные можно не учитывать) и так как им уже больше 10 лет, то скорее всего у них есть свои торговые марки, а также вроде бы существует торговая марка Anekdot в России. Так как на мой сайт тоже будут заходить пользователи в том числе из России, то хотел бы узнать на сколько безопасно регистрировать доменное имя anekdotovbook.com и возможно ли в будущем зарегистрировать торговую марку под данное доменное имя в странах СНГ без каких-либо претензий со стороны данных сайтов? Не будет ли в данном случае наличие в названии слова Anekdotov причиной для того чтобы отсудить доменное имя?
  Спасибо!
 • #332Софія17.07.2015
  Добрий день!
  Хочу зареєструвати ТМ для магазину косметики, також він буде функціонувати як інтернет магазин. Скажіть будь ласка який клас потрібен для цього виду діяльності?