Онлайн-консультація «Торгові марки»

 • #138Олексій25.09.2012
  Якщо зареэструвати тм "adidas computer", то чи може тм "adidas" подавати в суд і відстоювати свої права?
  Якщо я власник "windows" то "windos vista" мені потрібно реєструвати знову чи мої права поширюються і на цю назву?
  Якщо тм є абревіатурою, то реєструвати розкриту назву, чи тільки скорочену, щоб мати права і на ту і на ту?
  • Елена05.11.2012

   Якщо торгова марка зареєстрована в Україні, то Ваші права діють натериторії України. Якщо Ви бажаєте захистити права на Вашу ТМ в інших
   країнах, то Вам необхідно проходити процедуру міжнародної реєстрації.
 • #137Олексій25.09.2012
  Скажіть будь ласка, якщо я наприклад маю тм одного класу, то чи можна захиститися від реєстрації цієї ж тм іншого класу іншими особами не вибираючи всі класи?
  • Елена05.11.2012
   В різних класах товарів і послуг можуть бути зареєстровані однакові торгові марки на різних власників. Тому Ви не можете заборонити реєстрацію такої ж торгової марки, як у Вас іншим особам в інших класах.
 • #21Оксана17.03.2011
  Скажіть, будь-ласка, чи можна зареєструвати торгову марку з назвою яка вже є зареєстрованою десь в Україні, але по іншому класу?
  • Мария (юрист компании Ipstyle)23.03.2011
   Так, така реєстрація є правомірною, адже товари та послуги не будуть перетинатися. Тому сміливо можете реєструвати таку торгову марку в інших класах.
   З деталями проведення процедури реєстрації Ви можете ознайомитись за цим посиланням.
 • #20Оксана17.03.2011
  Чи можливо без офіціїної реєстрації торгової марки дізнатись чи вже існує ідентична або схожа вже зареєстрована ТМ? Чи надається така інформація, де її можна знайти?
  • Мария (юрист компании Ipstyle)23.03.2011
   Таку інформацію можна отримати, замовивши процедуру, так званого, попереднього пошуку.
   За результатами цього пошуку Ви отримаєте звіт, в якому будуть надані тотожні і схожі торговельні марки з тією назвою і для тих послуг, які Вас цікавлять.
   Пошук надає Вам можливість побачити як вже зареєстровані торгові марки, так і ті, які поки ще перебувають на етапі реєстрації. Це дозволяє більш широко оцінити шанси в реєстрації назви, яка Вас цікавить.
   Детальніше Ви можете дізнатися за цим посиланням.
 • #19Евгений04.03.2011
  Вопрос: зарегистрирована торговая марка, возможно ли внести дополнительный класс и добавить еще одно слово к названию торговой марки
  • Мария (юрист компании Ipstyle)07.03.2011
   Если торговая марка уже зарегистрирована, то законодательством не предусмотрено вносить такие изменения, как дополнительный класс или еще одно слово.
   Это возможно сделать путем подачи новой заявки. При регистрации новой торговой марки, Вы сможете добавить дополнительные классы и использовать свою торговую марку для всех зарегистрированных классов товаров или услуг.
   При регистрации дополнительного слова Вам будут принадлежать права на две торговые марки одновременно. То есть, Вы сможете использовать как одно слово, зарегистрированное ранее, так и вместе два и более слов, которые зарегистрировали позднее. Более того, у Вас будет возможность, например, продать (передать права) торговую марку, где используется одно слово, оставляя за собой права на вторую торговую марку из нескольких слов, ничем себя не ущемляя в ее использовании.