Онлайн-консультація «Патентування»

 • #148Михайло10.01.2013
  Якщо в ході попереднього розгляду заявки на винахід державний експерт з питань таємниць прийме рішення щодо віднесення заявленого винаходу до державної таємниці, то чи зможу я розголошувати опис винаходу і вільно розпоряджатись патентом на винахід? З повагою, Михайло.
  • Елена13.01.2013
   Використання секретного винаходу (корисної моделі) власником
   патенту має здійснюватися з додержанням вимог Закону України "Про
   державну таємницю" та за погодженням із Державним
   експертом.
 • #144Анатолій05.12.2012
  Шановні панове!
  Будь ласка розпишіть алгоритм співпраці з іноземними патентними повіреними через Вас і самостійно,та можливі розцінки. Розумію також що самостійно і без доброго знання англійської мови буде важко працювати з іноземцями.
  Також чи відомі Вам потужні венчурні фірми що інвестують в ідеї та ноу-хау.

  З повагою,
  А.Шевчук
  • Елена06.12.2012
   Шановний Анатолій.

   Ми співпрацюємо з патентними повіреними в багатьох країнах. Алгоритм та вартість в кожній країні будуть різними. Також все буде залежати наприклад від кількості пунктів формули Вашого патенту, чи подавалася міжнародна заявка PCT? Тому для надання Вам більш детальної інформації від Вас необхідні більш повні дані.
 • #141Виктория17.11.2012
  Добрый день.
  Подскажите как мне быть. У меня есть идея по созданию нового оборудования.Как мне быть мне надо создать это обоборудование и запатентовать но в процессе создания оборудования мне будут помогать посторонние люди как защетить себя от того чтобы у меня не украли идею. потому что как я поняла потен мне можно делать только на готовое изобретение.Обьясните мне пожалуйста весь процесс потентования нового оборудования. Заранее благодарю.
  • Елена12.12.2012
   Если для создания оборудования Вы будете привлекать третих лиц, тогда Вам нужно обязательно подписать с ними договор о неразглашении, о том что все права принадлежат Вам.
   Второй вариант, если у Вас есть все описания и чертежи, то можно сначала подать заявку на патент, а после заниматься уже изготовлением.
 • #48Александр24.08.2011
  Занимаетесь ли Вы получением патента на метод лечения в медицинской практике.
  • Мария25.08.2011
   Да, конечно занимаемся патентованием, в том числе в сфере медицины.
 • #38Ірина14.07.2011
  Доброго дня! Допоможіть буль-ласка у вирішенні моєї проблеми.
  Я проживаю в м. Черкаси. Бажаю займатися діяльністю з росповсюдження аудіореклами в місцях громадського скупчення, а саме на зупинках гомадського транспорту. Реклама буде звучати зі спеціальної техніки, гучномовців, встановлених на зупинках. Чи можливо отримати патент?
  Які для цього потрібні документи, який порядок?
  Які строки по отриманню?
  Яка оплата ваших послуг, включаючи всі витрати по сплаті державного мита та інших платежів?