Корисне: Доменні імена

Чоботар без чобіт або як агенство по торговим маркам позбулося власного доменного імені

Обставини справи полягали в наступному. Позивач - нідерландська компанія по захисту торгових марок, створена в 1999 році трьома засновниками. Одним із засновників був Відповідач. У 1999 році Відповідач на своє ім'я зареєстрував доменне ім'я merkecht.com, яке використовувалося Позивачем з метою діяльності компанії.


Єдина політика вирішення доменних спорів (UDRP): загальні питання і процедура розгляду

Метою UDRP є боротьба з недобросовісним використанням в доменних іменах чужих комерційних позначень. UDRP - невід'ємна частина договору про реєстрацію доменного імені у всіх існуючих загальних доменах верхнього рівня (англ. - GTLD), а саме: .aero, .asia, .biz, .cat, .com, .coop, .info, .jobs, .mobi, .museum, .name, .net, .org, .pro, .tel і .travel.


Топ 10 запитань про домени

Якщо Ви вирішили зареєструвати доменне ім'я і не знаєте з чого почати, Вашій увазі топ 10 запитань про домени. Що таке доменне ім'я? Як вибрати домен? Що таке доменна зона? Як зареєструвати домен в зоні .UA


Кіберсквотинг по-українські:проблеми вирішення доменних спорів в доменній зоні .UA

Українська доменна зона в руслі тенденцій розвитку мережі Інтернет набуває все більшої популярності серед українських та іноземних компаній. Разом з розвитком доменів в зоні «UA» зростає необхідність не лише реєстрації доменного імені, а і захисту від кіберсквотингу.