Відео

Адвокат та патентний повірений Марія Ортинська - гість передачі "Таємниці гросмейстера" на Бізнес ТВ. Марія розповідає про захист бізнесу за допомогою права ІВ за партією в шахи.
Виступ адвоката і патентного повіреного Марії Ортинської на III Міжнародному форумі з просування юридичних послуг: "Як побудувати сучасний IP бутік: історія успіху компанії IPStyle".
Директор компанії IPStyle Марія Ортинська для Академії Навичок. Тема: Торгові марки, їх реєстрація та захист. Що можна зареєструвати в якості торгової марки, види ТМ, терміни дії реєстрації та багато іншого.
Директор компанії IPStyle Марія Ортинська для Академії Навиків. Тема: Патенти на винахід та корисну модель. Підготовка та подача заявки на патент.
Директор компанії IPStyle Марія Ортинська для Академії Навиків. Тема: Основні об'єкти прав інтелектуальної власності та особливості їх захисту.
Директор IPStyle Марія Ортинська у прямому ефірі Обозреватель ТВ 09.11.2015. Очікувані зміни в антипіратському законодавстві, свобода панорами, а також патентний тролінг та свіжі тренди в сфері торговельних марок - в інтерв'ю з Марією Ортинською.
Школа Інтелектуальної власності IPStyle. Курс "Основи патентування". Урок 2: Патентування винаходів.
Школа Інтелектуальної власності IPStyle. Курс "Основи патентування". Урок 1: Введення. Основні визначення.
Марія Ортинська про захист прав інтелектуальної власності при виході на зарубіжні ринки на 1-ому Всеукраїнському Бізнес-Форумі "Protect Your Brand".
Семінар Марії Ортинської "Американська мрія: авторські та патентні права"
Директор Патентно-юридичної компанії IPStyle Марія Ортинська розповідає про особливості виходу українських підприємств на ринки ЄС
Марія Ортинська розповіла про зміни, які очікують український бізнес у зв'язку з Асоціацією з ЄС
Виступ партнерів IPStyle Ketan Bhatt та Nilam Gadani представників індійської компанії H K ACHARYA AND COMPANY в рамках міждународної конференції
Круглий стіл "Рітейл: Як торговим мережам вижити в сьогоднішній непростій ситуації?", Марія Ортинська розповіла про особливості виведення товарів на ринок ЄС
ВІдбувся круглий стіл щодо майбутнього фармацевтичних компаній у зв'язку з ратифікацією Угоди про Асоціацію з ЄС
Марія Ортинська розповідає про основні зміни в сфері захисту інтелектуальної власності.Круглий стіл "Вплив адаптації антидискримінаційного законодавства на приватні компанії в рамках Асоціації України з ЄС"
В рамках XXII Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні питання інтелектуальної собтвенно", Марія Ортинська виступила модератором в секції про практичний досвід використання об'єктів інтелектуальної власності в процесі господарської та інноваційної діяльності провідними компаніями України та світу. Інформаційний партнер ЮрTV ЛІГА:ЗАКОН
Марія Ортинська взяла участь в дискусійній панелі "На шляху до ЄС: гармонізація законодавства та майбутні реформи"
Керівник компанії IPStyle Марія Ортинська взяла участь у прес-брифінгу «Боротьба з патентними тролями в Україні: реалії та перспективи» в рамках ініціативи компанії ЛІГА:ЗАКОН «Закон для всіх», ЮРTV
Як захистити свою інтелектуальну власність в Криму розповідає керівник компанії IPStyle Марія Ортинська в ході круглого столу "Як врятувати активи, майно та ІВ підприємств в Криму та на інших окупованих територіях?", ЮРTV
Коментар керівника компанії IPStyle Марії Ортинської телеканалу Маріуполь ТБ щодо захисту авторських прав в Україні.
Коментар керівника компанії IPStyle Марії Ортинської телеканалу UBR щодо підробки брендів.
Коментар керівника компанії IPStyle Марии Ортинской телеканалу UBR щодо антитютюнового закону в Австралії, який зведе нанівець всі зусилля по розвитку бренду тютюнових компаній в цій країні.
Які основні тенденції у сфері надання послуг в Україні і за кордоном? Як максимально можливо захистити компанію при виході на міжнародні ринки? З якими проблемами стикаються українські компанії за межами країни? - Марія Ортинська розповідає про захист інтелектуальної власності за кордоном.
Як боротися з піратством? Як запатентувати свій винахід? - Розповідає керівник Патентно- юридичної компанії IPStyle, патентний повірений України - Марія Ортинська.
Для чого потрібно патентування? Чому українці так рідко патентують свої винаходи? - Про це розповідає патентний повірений України, керівник компанії IPStyle, Марія Ортинська.
Марія Ортинська - патентний повірений України, керівник Патентно-юридичної компанії IPStyle - розповідає про патентування в Україні у студії програми "Ранок Надії".
Керівник компанії IPStyle Марія Ортинська коментує блог "Чи існує інтелектуальна власність в Китаї?"
Коментар керівника компанії IPStyle Марії Ортинської телеканалу UBR щодо отримання патенту на зовнішній вигляд вішалок українською компанією.
Марія Ортинська розповідає про інтелектуальну власність в контексті розвитку бізнесу, оформлення торгових марок та патентування винаходів.
Патентний повірений України і керівник компанії IPStyle розповідає про патентування в Україні: що сьогодні патентують українці? Для чого необхідно патентування? Що собою являє міжнародне патентування.