Наші партнери


Franchise Group

- лідер у сфері консалтингових послуг на ринку України. Компанія Franchise Group професійно і високоякісно надає своїм клієнтам повний спектр консалтингово-франчайзингових послуг.

Franchise Group є офіційним партнером Компанії Євроіндекс і співорганізатором виставки «Франчайзинг», бере активну участь в організації ряду тематичних семінарів і майстер-класів, а також є ексклюзивним партнером ПАТ «Укргазбанк», який надає програму кредитування франчайзингу «Вдалий старт».


http://franchisegroup.com.ua/


Клуб експортерів України

створений з єдиною місією – щодня розвивати міжнародне співробітництво України з різними країнами світу. Клуб об'єднує всіх користувачів, партнерів та експертів в єдиному інформаційному просторі.

Клуб пропонує Вам вибудовувати довгострокову стратегію, націлену на вирішення перспективних задач ЗЕД. Дізнайтеся і застосовуйте вже сьогодні те, про що інші подумають тільки завтра! Клуб експортерів України - Ваша точка координат.


http://people2people.com.ua/


Компанія "Світ технологій"

- це сучасний постачальник і інтегратор технологічних рішень для зберігання, обробки, передачі даних, обліку продукції, мобільних рішень, систем безперебійного живлення, відеовідображення інформації Digital Signage. Компанія надає консультації, формує рішення, впроваджує і підтримує IT програми і обладнання для замовників на території України.

Основною перевагою компанії є команда кваліфікованих консультантів, менеджерів проектів і інженерів, а основні принципи в роботі з клієнтами - відкритість, надійність, своєчасність.


http://techsvit.eu//