27 ВЕР 2018


Що відбувалося на міжнародному конгресі AIPPI 2018 Cancun, який відвідала Марія Ортинська?

Сьогодні ми підготували для вас найсвіжіші новини і фото з самої Мексики - від управляючої партнерки Марії Ортинської. Вона стала представником IPStyle на великому конгресі Міжнародної асоціації з захисту інтелектуальної власності AIPPI 2018 Cancun.
На заході Марія встигла зустрітися з представниками WIPO, щоб обговорити актуальні питання інтелектуальної власності у світовій спільноті. Одна з речей, які вони обговорювали - це особливості роботи порталу WIPO, та різноманітні аспекти і особливості подання заявок по Мадридському протоколу.
​До того ж, на конгресі AIPPI проходили лекції і зустрічі кращих експертів у галузі IP у світі. Не обійшлося, звичайно, і без активних обговорень серед спеціалістів. Використання big data, захист персональних даних, використання новітніх технологій у регулюванні - і це лише одна з тем.
​Важливою частиною івенту для учасників конгресу стала також лекція про те, який саме регіон, США чи Європа, є слабшим у контексті захисту авторського права. На зустрічі говорили про наявні проблеми та, звичайно, шляхи і варіанти їх вирішення.
​"Одна з найбільш обговорюваних дискучій - так звана Provisional and post term enforcement." - говорить
Марія Ортинська.
- "Своїм досвідом поділилися голова апеляційного суду Мілану, представники Канади, США та Великобританії. Вони розповіли в яких випадках заявник, маючи опубліковану заявку, ще до отримання патенту, може вимагати компенсації за порушення його прав або навіть припинення виготовлення продукції конкурентами."
​І зараз, коли конгрес вже позаду, ми маємо трохи часу, щоб подумати, як саме застосувати нові знання та використати нові знайомства на практиці.