09 ЛЮТ 2018


Марія Ортинська визнана кращим юристом в сфері інтелектуальної власності в Україні за версією 2018 Client Choice Awards​На початку лютого вийшов рейтинг за 2018 рік Client Choice Awards від International Law Office та Lexology.

В останньому, вже 14-м виданні рейтингу, Марія Ортинська, керуючий партнер компанії IPStyle, вперше була визнана кращою в Україні в категорії інтелектуальна власність.

У число кращих були включені лише ті, хто має "здатність додавати реальну цінність для бізнесу клієнтів, перевершуючи можливості інших учасників ринку".

Результати дослідження базуються виключно на опитуваннях інхаус-юристів, яких просили оцінити юристів і юридичні фірм за критеріями: якість юридичних консультацій, обізнаність в комерційних аспектах, галузеві знання, стратегічне мислення, прозорість ціноутворення, індивідуальний підхід до ціноутворення, співвідношення ціни і якості, чуйність, ефективність комунікації , ясність документації, обмін досвідом, належний рівень персоналу, управління проектами, використання технологій, лояльність і етика.

Для отримання максимально незалежних результатів рейтингу, юридичним фірмам не повідомляли про те, що укладачі рейтингу проводять опитування на ринку. Лише на другому етапі кандидати, включені до короткого списку, могли надати контакти п'яти людей для отримання відгуку від них.

В цьому році визнання удостоїлися 384 юриста, що представляють 66 країн.