10 БЕР 2017


Марія Ортинська визнана однією з найуспішніших жінок-юристів в Україні

Директор патентно-юридичної компанії IPStyle Марія Ортинська до свята 8-го березня отримала чергове свідоцтво професійного визнання - включення в список найуспішніших жінок-юристів в Україні!

​"
Дякую всім колегам-юристам, які віддали свій голос за мене, редакцію Юридичної Газети і весь колектив IPStyle - ви всі надихаєте мене кожен день рухатися далі і відкривати щось нове!", - висловила вдячність Марія.


Дослідження "Юридичної Газети" Ukrainian Women in Law покликано визначити роль жінок у вітчизняному юридичному бізнесі, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю вплинули на розвиток суспільства, сформували основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права, зробили значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадського та суспільно-політичного життя країни.

​Дослідження проводилося шляхом анкетування та ґрунтувалося на результатах даних, отриманих в результаті зворотного зв’язку від юридичних компаній. Період дослідження охоплює 2016 рік.

​Експертна оцінка відбувалася за спеціальною методикою, яка охоплювала аналіз трьох критеріїв: професійна успішність (досягнення високих професійних результатів, авторитет у професійному середовищі); вплив на галузь; особиста популярність та харизма.