27 СIЧ 2017


IPStyle в числі провідних юридичних IP компаній України в World Trademark Review (WTR) 1000 в 2017 році


​Довідник World Trademark Review (WTR) 1000, який сфокусований виключно на практиці реєстрації торгових марок та фахівцях в даній області, опублікував 7-е видання. IPStyle увійшла в число провідних компаній щодо захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

"Висока якість роботи, ефективність і приємне спілкування - це те, що ми шукаємо, коли звертаємося за допомогою до юридичних консультантів, і компанія IPStyle досягла успіху в кожному з цих аспектів" - говорить один із захоплених клієнтів цієї динамічно розвиваючої компанії-бутика. Її нещодавно створений судовий департамент своєю ефективною роботою підтверджує загальне зростання компанії. З моменту запуску в 2007 році команда постійно розвивається та успішно задовольняє потреби швидко зростаючої клієнтської бази.

Окремо відзначена Марія Ортинська як талановитий директор, яка уособлює комплекс високих стандартів і глибокого розуміння всіх тонкощів торгових марок. "Надійний та ефективний IP юрист, з яким цікаво працювати", Марія також є "одним з кращих фахівців з питань боротьби з контрафактом в Україні".