01 ГРУД 2016


8 грудня Запрошуємо: Круглий стіл “Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти”, запрошений спікер — американський юрист Лео Гурефф


​Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) та Патентно-юридична компанія "IPStyle" проводять на базі Міністерства юстиції України круглий стіл "Захист права інтелектуальної власності в США: практичні аспекти", за участю Лео Гуреффа, юриста юридичної фірми MG-IP (США).

Запрошений спікер: ЛЕО ГУРЕФФ, юрист ЮФ MG-IP, США
Метою круглого столу
є ознайомлення з досвідом захисту права інтелектуальної власності в США, зокрема щодо реєстрації торгівельних марок, патентування винаходів і охорони авторських прав, та обговорення перспектив його використання в правотворчій і правозастосовній практиці в Україні.

На розгляд учасників круглого столу заплановано винесення наступних питань:

 • ​Реєстрація торговельних марок, патентування винаходів та охорона авторських прав в США: система та особливості;
 • Порядок оскарження та перегляду рішень патентного відомства США;
 • Як захищаються права інтелектуальної власності в США: Звернення до суду та інші ефективні механізми захисту;
 • Особливості судових процесів у справах щодо захисту прав інтелектуальної власності в США;
 • Взаємовідносини сторін у процесі судочинства та практика укладання мирових угод відповідно до норм американського законодавства;
 • Місія технічних експертів в США;
 • Патентний тролінг по-американськи та по-українськи: в чому різниця?
 • Боротьба з контрафактом у світових масштабах. Тенденції та особливості розгляду справ щодо контрафакту в інших країнах;
 • IP-суди за кордоном: практика створення, завдання, функції, компетенція та процедури;
 • Досвід виявлення порушень і деліквентів у глобальній мережі Інтернет: позитивний зарубіжний досвід та перспективи його імплементації в Україні.

  Модератори:

  ОРТИНСЬКА МАРІЯ, адвокат, патентний повірений України, директор патентно-юридичної компанії IPStyle, член комітету INTA по боротьбі з контрафактом.
  ​ФЕДОРЕНКО ВЛАДИСЛАВ
  , директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, судовий експерт.

  Оргкомітет круглого столу запрошує до участі в заході: представників органів державної влади, зокрема, суддів, представників органів досудового слідства, судових експертів, патентних повірених, адвокатів і юридичні компанії, бізнес-асоціації та торгівельно-промислові палати, представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.

  Захід відбудеться 08.12.2016 о 14:00 за адресою: м.Київ, пр. Рильського, 8. Зала засідань колегії Мін’юсту.

  Просимо підтвердити вашу участь до 07.12.2016.
  Контакти Оргкомітету круглого столу для реєстрації: Тетяна Никитюк, тел. +38 (050) 357-87-88, email: t.nikitiuk@ipstyle.ua