15 ЛИСТ 2016


TM Headstart – в Австралії створено прогресивний онлайн-сервіс для реєстрації торговельних марок

Нещодавно в Австралії було створено TM Headstart – зручний і прогресивний онлайн-сервіс, який допомагає заявникам в процесі підготовки до реєстрації торговельної марки. Використання TM Headstart  надасть можливість користувачу отримати консультацію щодо торговельної марки та можливих недоліків підготовлених документів ще ДО офіційної подачі заявки, що значною мірою мінімізує ризики отримання попередньої відмови.

​​Варто відзначити, що даний сервіс має зовсім мало аналогів в світі .


Як це працює? Після того, як ви заповнили форму на сайті та здійснили першу частини оплати, протягом 5-ти днів із вами зв’язується спеціаліст. Його задача - консультувати щодо можливих недоліків заявки, сприяти підготовці документів у відповідності з усіма законодавчими вимогами. Спершу необхідно заповнити онлайн-заявку. За результатами її розгляду буде надісланий звіт з зауваженнями та коментарями. Далі, ознайомившись із отриманими результатами, заявник може прийняти рішення про реєстрацію ТМ (врахувавши зміни та доповнення до заявки) або не продовжувати процедуру реєстрації.

Якщо прийняте остаточне рішення про реєстрацію, необхідно сплатити другу частину протягом 5 робочих днів з дати отримання результатів аналізу. В такому разі запит на користування послугами TM Headstart перетворюється на стандартну заявку на реєстрацію торговельної марки і публікується із зазначеннями дати подання.

​Однак не кожен заявник може скористатися створеним сервісом. Якщо Ви
плануєте зареєструвати особливий різновид ТМ, серійні, сертифіковані,
колективні ТМ, то, на жаль,
TM Headstart консультаційних послуг щодо таких видів ТМ не надасть.


Важливо також мати на увазі, що засновники сервісу TM Headstart не гарантують 100% успішну реєстрацію. Спеціалісти тільки сприяють заявникам у подоланні потенційних перешкод на шляху до реєстрації торговельної марки.