14 ЖОВТ 2016


Марія Ортинська провела воркшоп з ІВ для соціальних стартапів в рамках акселераційної програми Ye

13 жовтня в Фонді "Освітні ініціативи" соціальні стартапи акселерационного програми Ye напружено розбиралися в цифрах і буквах, щоб знати, як захистити свої права інтелектуальної власності.

Марія Ортинська в рамках воркшопу розповідала про основні об'єкти права ІВ, тимчасові і територіальні особливості їх захисту; про приналежність прав всередині компанії серед власників і на що звернути увагу при складанні трудового договору; про види торговельних марок і несподівані моменти в процедурі їх реєстрації, про патентування в Україні і за кордоном.

"Патентування - не завжди дороге задоволення. Головне, вибрати правильний обсяг охорони, а також пам'ятати про міжнародні та регіональних інструментах ", коментує Марія Ортинська, директор патентно-юридичної компанії IPStyle, патентний повірений України, адвокат.

Ye! - Це онлайн-платформа спільноти молодих підприємців. Ye! об'єднує молодих підприємців по всьому світу і забезпечує їх інструментарієм, ресурсами і можливостями для підтримки зростання своїх підприємств.