13 ЖОВТ 2016


Марія Ортинська виступила на IV Щорічному форумі юрисконсультів

12 жовтня відбувся IV Щорічний форум юрисконсультів. В рамках секції "корпоративні відносини", продовжуючи тему рейдерства, Марія Ортинська розповідала, як не купити кота в мішку при M & A.

"Покупка бізнесу не завжди означає покупку всіх прав інтелектуальної власності, в тому числі на торгові марки, патенти на винаходи і корисні моделі, промислові зразки. Ідеальна ситуація, коли права ІВ належать одній компанії, але буває також, і дуже часто, коли права ІВ зареєстровані на різних юридичних і фізичних осіб або не зареєстровані взагалі, а ще того гірше, коли права не зареєстровані і при цьому порушуються. Тому, для безпеки, перед покупкою необхідно провести аудит об'єктів права інтелектуальної власності, "- прокоментувала Марія Ортинська, директор патентно-юридичної компанії IPStyle, патентний повірений України, адвокат.

Щорічний форум юрисконсультів - спеціалізований захід, розрахований на керівників юридичних департаментів компаній. Після форуму юрисконсультів також проводиться Церемонія нагородження переможців рейтингу «50 провідних юридичних департаментів України» за результатами незалежного дослідження видавництва «Юридична практика».