29 СЕРП 2016


Марія Ортинська прийнята в члени Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI)

Директор IPStyle, патентний повірений Марія Ортинська була прийнята в члени Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (International Association for the Protection of Intellectual Property, AIPPI) в складі Української групи організації.

Для IPStyle це означає можливість посилити свій внесок в розвиток права ІВ на міжнародному рівні, а також можливість, в команді з іншими фахівцями права ІВ, сприяти удосконаленню механізмів захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Міжнародна асоціація з охорони інтелектуальної власності (AIPPI) - політично нейтральна, некомерційна організація, заснована в Швейцарії, в складі якої понад 9 тис. юристів, патентних повірених, науковців та інших фахівців, зацікавлених у забезпеченні ефективної охорони інтелектуальної власності. У складі AIPPI діють Національні та Регіональні групи, які об'єднують членів AIPPI з понад 100 країн світу.

Завдання, які ставить перед собою AIPPI - розвиток і поліпшення охорони прав інтелектуальної власності на міжнародному та національному рівнях, "вивчення законодавства, міжнародних угод, які мають відношення до охорони інтелектуальної власності та сприяння розвитку, поліпшенню та поширенню міжнародних конвенцій і договорів, які стосуються охорони інтелектуальної власності" .