09 ЛИП 2016


07 липня компанія IPStyle провела семінар "Тонкощі патентування в Україні та за кордоном"

07 липня 2016 року, компанія IPStyle організувала семінар "Тонкощі патентування в Україні та за кордоном" для представників компаній різних сфер і галузей, власників бізнесу, юристів і безпосередньо винахідників і розробників. Спікером заходу виступила директор компанії, патентний повірений і адвокат Марія Ортинська.

Під час семінару обговорювалися як "за" і "проти" патентування, так і особливості процедури. Марія говорила про те, яким вимогам повинна відповідати заявка і які критерії патентоспроможності технічного рішення, в чому відмінності між патентуванням винаходів та корисних моделей, а також патентом на промисловий зразок, і які особливості наданного ними захисту. Особливу увагу на семінарі було приділено темі патентування за кордоном, національній подачі та регіональним системам подачі заявки, а також процедурі до PCT.

"Подача PCT заявки зовсім не означає можливість отримання світового патенту. Її головне призначення - збільшення строку для подачі національних заявок в державах-членах PCT з 12 до 30 (31) місяців. Ще одна перевага процедури - проведення міжнародного пошуку. Отримавши результати пошуку, ви зможете реально оцінити шанси на отримання патентів в інших країнах і внести зміни в заявку в разі необхідності, таким чином уникнувши або зменшивши можливі ризики відмови", - зазначила Марія.