07 ЛИП 2016


Відбулася зустріч експертів Укрпатенту з патентним повіреним США

В рамках візиту до України, патентний повірений США Пітер Коритнюк відвідав офіс IPStyle в Києві для обговорення різних питань права інтелектуальної власності. Також Пітер Коритнюк зустрівся з експертами Українського інституту інтелектуальної власності (Укрпатенту). Організатором та ініціатором зустрічі виступила патентно-юридична компанія IPStyle. Директор IPStyle Марія Ортинська взяла безпосередню участь в заході.

Пітер Коритнюк - патентний повірений США, засновник і директор американської патентної компанії, в минулому - експерт патентного відомства (USPTO), з більш ніж 7-мирічним досвідом роботи.

Зустріч була організована з метою обміну професійним досвідом та знаннями в сфері патентування. Учасники дискусії обговорювали особливості видачі патентів, відмінності між національними процедурами патентування в Україні та США.

Пітер Коритнюк був ознайомлений з особливостями процедури патентування в Україні, зокрема, патентуванням корисних моделей і проведенням патентних пошуків українським патентним органом. У свою чергу, експерти українського патентного відомства отримали можливість дізнатися більше про патентну систему США, почути про внутрішні аспекти проведення експертизи. Також обговорювалися судовий захист прав на запатентовані технічні рішення, питання організації та контролю видачі патентів.