13 ЧЕРВ 2016


Юридичні аспекти IT бізнесу: що слід врахувати для успішного ведення діяльності в Україні та за кордоном - практикум від ЛІГА:ЗАКОН 9 червня9 червня ЛІГА:ЗАКОН провела практикум "Юридичні аспекти IT бізнесу: що слід враховувати для успішного ведення діяльності в Україні та за кордоном". У якості спікерів на захід були запрошені юристи провідних українських юридичних фірм, в їх числі - директор компанії IPStyle Марія Ортинська.

Практикум був організований виключно для IT фахівців і представників IT компаній. Спікери розкривали найбільш актуальні та хвилюючі питання, що стосувалися юридичних особливостей ведення бізнесу в сфері інформаційних технологій, серед яких питання оподаткування, інвестицій, та багато іншого.

Адвокат і патентний повірений Марія Ортинська розповіла про захист об'єктів інтелектуальної власності в IT сфері. В тому числі, Марія Ортинська говорила про реєстрацію торгових марок, особливості реєстрації доменів в зоні UA та інших країнах, а також про практику вирішення доменних спорів та захисту інтернет-контенту від порушень. Одним з найбільш обговорюваних питань стала можливість патентування програмного забезпечення та оптимальні способи захисту прав на технічні розробки в IT сфері.