01 ЧЕРВ 2016


26 травня Марія Ортинська взяла участь у II Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції "ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ЕКОНОМІКА: ГЛОБАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ"

26 травня, у Житомирі, відбулася ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ЕКОНОМІКА: ГЛОБАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ". Організаторами конференції виступили одразу декілька поважних українських наукових та освітніх закладів: Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, Київський національний університету імені Тараса Шевченка та Житомирський національний агроекологічний університет.

Конференція була присвячена розгляду найбільш актуальних питань охорони та захисту прав інтелектуальної власності, економічних аспектів реалізації права ІВ та сучасним тенденціям в цій сфері. Велику увагу спікери приділили питанням, пов’язаним із розвитком інноваційних технологій.

Патентний повірений та адвокат Марія Ортинська була запрошена до участі у конференції в якості практикуючого юриста у сфері права ІВ. Марія взяла участь у конференції дистанційно, у форматі онлайн-трансляції. Її виступ був присвячений захисту прав ІВ при виході на зарубіжні ринки. Марія Ортинська поділилася власними знаннями та досвідом, розповівши про особливості охорони різних об’єктів права ІВ за кордоном, реєстрацію прав на них, а також про те, яких змін слід очікувати українському бізнесу від підписання Угоди про асоціацію з ЄС.