15 КВIТ 2016


Круглий стіл «Контрафакт наступає: проблеми правозастосування при захисті інтелектуальних прав в кримінальному провадженні»

Члени Комітету Асоціації правників України (АПУ) з інтелектуальної власності та Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права 12 квітня зібралися разом для обговорення найбільш гострих проблем у сфері контрафакту.

Взяли участь у заході представники юридичних компаній, серед яких і директор IPStyle Марія Ортинська, представники державних органів, в тому числі судді, слідчі та судові експерти.

Захист прав інтелектуальної власності у кримінальному провадженні — головна тема круглого столу, до якої увійшли питання доказування (формування доказової бази, збір та належність доказів та ін.), обмеження процесуальних прав власника прав ІВ, проведення досудової експертизи, а також питання вилучення, конфіскації та знищення контрафактної продукції та обладнання. Учасники не тільки обговорювали існуючі проблеми, але і шукали шляхи їх вирішення, та розглядали законодавчі ініціативи.