14 КВIТ 2016


18 березня Асоціація адвокатів України (ААУ) провела V Всеукраїнський форум з цивільного права та процесу "Київська весна"

Форум "Київська весна" став значною подією для української правової спільноти. Він надав можливість юристам обговорити актуальні питання цивільного, господарського, сімейного, права інтелектуальної власності, поділитися з колегами знаннями і висловити свою точку зору. Захід зібрав велику кількість представників як юридичних компаній, так і державних структур, громадських організацій, що дозволило учасникам поглянути на правові проблеми з різних сторін. Юристи виступали з такими темами, як реєстрація прав на нерухоме майно, банківське шахрайство, зовнішньоекономічні вектори розвитку підприємництва.

Крім того, в рамках форуму відбувся адвокатський батл. Він розділив юристів "на два табори": підтримуючих адвокатську монополію і виступаючих проти неї. У "битві" адвокатів взяла участь адвокат і патентний повірений Марія Ортинська, яка виявилася в числі її противників. "Безумовно, кожна людина повинна мати право на професійну правову допомогу. Однак, на практиці адвокатська монополія може обернутися істотним звуженням прав на судовий захист і численними порушеннями, "- зазначила Марія.