19 ГРУД 2015


Участь у ІІІ Міжнародному Форумі Просування юридичних послуг (16-17 грудня)

16-17 грудня, в Києві, Міжнародний Форум зібрав партнерів українських та зарубіжних юридичних компаній, юристів, маркетологів та PR менеджерів, щоб поговорити про просування в юридичному бізнесі. Два дні, у форматі сесій, експерти обговорювали ефективні інструменти і канали просування, дискутували на теми розвитку і планування бізнесу, розповідали про власний досвід, досягнення та помилки.

В якості партнера і учасника події виступила і компанія IPStyle. Директор та патентний повірений Марія Ортинська на Форумі поділилася власною історією створення патентно-юридичної компанії-бутіка. Вона розповіла з чого все починалося, і що з себе представляє IPStyle зараз.

"Бутік - це певна філософія компанії, яка для сфери інтелектуальної власності підходить ідеально, - вважає Марія. - Однак IP сфера не така вузька, як може здаватися. Так, в нашій компанії ми ділимо інтелектуальну власність на наступні складові: авторське право, патентування, торгові марки, договірна робота та консультації, а також судовий захист прав інтелектуальної власності. Ну і звичайно ж, патентній компанії не обійтися без технічних фахівців. "