24 ВЕР 2015


Марія Ортинська обрана до міжнародного комітету по боротьбі з контрафактом

Патентно-юридична компанія IPStyle бажає поділитися черговим досягненням. Міжнародна асоціація по торговим маркам (INTA) обрала патентного повіреного Марію Ортинську членом комітету асоціації по боротьбі з контрафактом на дворічний період (2016-2017).

З 1 січня 2016 Марія Ортинська разом із експертами з усього світу буде брати активну участь у виконанні завдань комітету, тим самим протидіючи контрафактній діяльності на міжнародному рівні.

«Боротьба з контрафактом - один з напрямків, які ми активно розвиваємо з командою IPStyle. І призначення в INTA - це відмінна можливість поділитися власним досвідом з колегами з інших країн. А також прищепити українському ринку цивілізовані правила гри», - підкреслила Марія Ортинська.

В якості члена міжнародного комітету, Марія сприятиме залученню уваги суспільства до проблем захисту торгових марок і зробить свій внесок у вдосконалення правових механізмів боротьби з контрафактом.

Членство в комітеті INTA також означає прийняття активної участі у конференціях, зустрічах та подіях, організованих асоціацією.

Дізнатися більше про комітети INTA можливо на офіційному сайті асоціації.